Odcinek 10 – Szpieg Królewskich! (The Spy From Royal!)

Inazuma Eleven – Odcinek 10 – Szpieg Królewskich!

Data premiery w Polsce – 8 czerwiec 2012

 

Mark z przyjaciółmi wraca ze szkoły. Po drodze wchodza do baru, żeby coś przekąsic. Bobbi nie idzie razem z nimi. Twierdzi, że ma dużo lekcji do odrobienia. Kiedy zostaje sam widać, że rozmawia z kimś przez telefon. Rozmowa wyprowadza go z równowagi na tyle, że omal nie wpada pod ciezarówke. Zdezorientowanego Billiego spotyka Sylwia.

Następnego dnia Bobby kieruje się do klubu. Ma zamiar zabrać statystyki doczące zawodników drużyny Raimona. Kednak narastajace w nim poczycie winy sprawia, że rezygnuje z tego. W drodze do szkoły zauważa Franka Wintersea w garażu gdzie zaporkowany jest autobus drużyny. Frank radzi Bobbiemu by raczej nie wsiadał do tego autobusu. Bobby dzwoni do Jude'a umawiając się na spotkanie. Jude spodziewa się statystyk zawodników jednak zamiast tego Bobby mówi mu o sabotażu autobusu.

Nieco później Nelly znajduje list od Bobbiego. W liście opisane jest całe zdarzenie w garażu. Nelly prosi Franka Wintersea by ten sprawdził autobus. Cała sprawa wychodzi na jaw. Nelly zwalnia Franka z posady trenera. Przy okazji wszyscy dowiadują się też prawdy o Bobbim i jego szpiegowaniu dla Królewskich. Bobby ucieka. Wszyscy mu wybaczają i razem trenują na brzegiem rzeki.

Drużyna Raimona musi szybko znaleść nowego trenera. W przeciwnym wypadku zostanie zdyskwalifikkowana z rozgrywek.

 

O admin