Odcinek 16 – Piłka nożna w stylu ninja!

Inazuma Eleven – Odcinek 16 – Piłka nożna w stylu ninja! – (Soccer – Ninja Style!)

Data premiery w Polsce – 18 czerwiec 2012

 

Trener Hillmann ogłasza, że kolejny mecz będzie przeciwko Liceum Shurinken. Celia mówi, że niewiele wiadomo o tej drużynie. Chodza plotki, że podczas treningów używają sekretnych technika ninja. Mark jest jak zwykle optimistą. "Gramy według tych samych zasad" – zauważa. Silvia dostaje SMSa od Nelly. Nelly pisze, że nie może być z nimi i rozkazuje wygraćmecz. Wprowadza to nieco konsternacji.

Podczas treningu tajemnicza postać odbiera piłke Axelowi. Na pytanie kim jest odpowiada, że nie musi sie przedstawiać. Wyzywa Axela na pojedynek. Gdy ten ponownie pyta nieznajomego o imie on w koncu przedstawia się, to Sail  Bluesea z Liceum Shurinken. Axel nie chce się ścigać. Wyzwanie podejmuje Nathan. Radzi sobie bardzo dobrze lecz zamin uda sie rozstrzygnąć rywalizacje tajemnicza postać odbiera piłke, a póxniej kolejna. Tajemnicze osoby równie nagle znikają.

 

Zaraz po rozpoczeciu meczu Raimon tracą piłke. Pierwsza połowa to istny festiwal technik specjalnych ze strony Liceum Shurinken. Podczas drugiej nadal napierają. Mark lekko kontuzjowany w ręke broni z coraz wiekszym trudem. Z jednej niemal pewnej bramki wybawia ich Nathan, który blokuje strzał. W koncu Axelowi i Nathanowi udaje się wykonać "Ognistego koguta". Bramke na cenę zwycięstwa zdobywa Axel wykonujac "Ogniste tornado" Raimon wygrywają.

Po meczu Mark odwiedza Nelly w szpitalu.Bardzo cieszy się z wygranej a jednocześnie martwi o ręke Marka.

 

 

 

O admin