Odcinek 19 – Geniusz wraca do żywych! – (The Reincarnated Genius!)

Inazuma Eleven – Odcinek 19 – Geniusz wraca do żywych! – (The Reincarnated Genius!)

Data premiery w Polsce – 21 czerwiec 2012

Silvia Woods opowiada Bobbiemu o przyjacielu z dzieciństwa – Eryku Eagle. Eryk zmarł w wypadku kiedy to ratował psa sprzed kół ciezarówki.

Zespół Marka trenuje. Celia nagrywa to kamerą. Zauważa, że ktoś obserwuje trening i pewnie zamierza się dołaczyć. Chłopiec jest zaskoczony widząc jak Mark blokuje Smoczy cios. Kiedy piłka wypada za linie, podnosi ją i wbiega na boiska. Wszyscy sa zaskoczeni łatwosia z jaką mija przeciwników. Strzela na bramkę uzywając (…) ale Mark wyłapuje to Boską ręką. Chłopiec wyjaśnia, że przyleciał z Ameryki. Jude wspomina, że był kiedyś doskonały japoński piłkarz, który grał w Ameryce w drużynie narodowej.

Nieco później Silvia i Bobby wracają by powiedzieć, że Eryka nie było w samolocie którym miał przylecieć. Zauważają, że cała drużyna rozmawia z kimś. Szybko okazuje się, że tajemniczym chłopcem jest własnie Eryk Eagle. Eryk wyjaśnia, że przyleciał wcześniejszym samolotem bo chciał zrobić niespodzianke Sylwii. Opowiada też o tym co działo się z nim po wypadku i dlaczego nie dawał znaku życia.

Mark zaprasza Eryka do współnej gry. Postanawiają dla scementowania przyjaźni zrobic coś razem. Mark decyduje się pokazać jak wykonuje się "Potrójnego Pegaza". Razem z Markiem i Bobbim próbują go wykonać. Niestety nie potrafią się zgrać.

Nelly przynosi kwiaty do szpitala. Poźniej kieruje się ku wieży Inazumy gdzie zwykle trenuje Mark. Nelly jest wyraźnie załamana. Mark pociesza ja zabierając do swojego ulubionego punktu widokowego. Uświadamia jej, że przecież nie jest sama, że ma przyjaciół którzy ją wspierają.

Jude także składa wizytę w szpitalu. Odwiedza bramkarza Królewskich – Kinga. Obiecuje, że pokona drużynę Zeusa.

Zbliża się moment gdy Eryk ma wracać do Ameryki a Potrójny Pegaz nadal nie jest opanowany. Wtedy Silvia wpada na pomysł. Staje w miejscu gdzie mają przeciąć się drogi zawodników. W ten sposób motywuje dodatkowo chłopców. W końcu udaje się!

Eryk decyduje się by na razie nie wracać do Ameryki.

 

 

O admin